خدمات مجموعه ویرا سیستم گیل

صندوق فروشگاهی

مشاوره،فروش،نصب و راه اندازی،آموزش و خدمات پشتیبانی انواع صندوق های فروشگاهی با برندهای مختلف در سطح استان گیلان توسط مجموعه ویرا سیستم با تجربه 9سال فعالیت در زمینه صندوق فروشگاهی انجام میشود.

نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم

مجموعه ویرا سیستم گیل نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش نرم افزار دشت همکاران سیستم در استان گیلان را دارد.در همین راستا کلیه خدمات در حوزه طراحی گزارش و کانورت اطلاعات توسط این مجموعه صورت میگیرد.

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو

نمایندگی فروش،نصب،راه اندازی،آموزش و خدمات پس از فروش دستگاه های حضور و غیاب فراتکنو  و خدمات سامانه ارسال پیامک حضور و غیاب در استان گیلان توسط مجموعه ویرا سیستم گیل صورت میگیرد.

نرم‌افزار جامع و یکپارچه کیان

ارائه نرم‌افزارهای متنوع به منظور دستیابی به مدیریتی مطمئن در فروشگاه‌های کوچک، زنجیره‌ای و فروشگاه‌های بسیار بزرگ توسط نرم افزار کیان صورت می پذیرد.مجموعه ویرا سیستم نمایندگی فروش نرم افزار کیان در استان گیلان می باشد.

خدمات و پشتیبانی

ارائه خدمات پشتيباني نرم افزار و سخت افزار و مشاوره پاسخگوئي از طريق تلفن پشتيباني از طريق اينترنت با کامپيوترهاي مشتری و رفع اشکال آني حضور کارشناسان در محل مشتری صورت می پذیرد.

لوازم مصرفی فروشگاهی

فروش لوازم مصرفی فروشگاهی، ریبون های وکس، ریبون های وکس رزین، ریبون های رزین، ریبون سوپر رزین،رول حرارتی 8 سانتی و 6سانتی،انواع لیبل های کاغذی و PVC توسط مجموعه ویرا سیستم گیل صورت می پذیرد.

فهرست
logo-samandehi