معرفی مجموعه

مجموعه ویرا سیستم گیل با هدف ارائه راهکارهای فروش،حسابداری و کنترل تردد فروشگاه ها مبتنی بر آخرین دست آوردها و فناوری های روز صنعت نرم افزار فعالیت می نماید.

ویرا سیستم گیل در سال 1399 با تجربه 17 سال فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات شروع به فعالیت نمود.در این سال به طور رسمی نمایندگی نرم افزار دشت همکاران سیستم در استان گیلان و دستگاه حضور و غیاب فراتکنو را دریافت نمود.نرم افزار دشت همکاران سیستم به عنوان یکی از نرم افزارهای موفق در حوزه  فروش و حسابداری فروشگاه با شعار ساده و سودمند  در سال 1390شروع به فعالیت نمود. شرکت بازرگانی مهندسی فراتکنو ، عرضه کننده دستگاه های حضور و غیاب و نرم افزارهای مربوطه از سال 1392 پا به عرصه فعالیت نهاد و همواره سعی در ارائه خدمات متمایز و بی نقص به مشتریان عزیز خود را داشته است.در همین راستا ویرا سیستم گیل کلیه خدمات مشاروره،نصب،آموزش و استقرار نرم افزار دشت همکاران سیستم و دستگاه حضور و غیاب فراتکنو  را در استان گیلان ارائه میکند.

گسترش روز افزون عملیات فروش فروشگاهی و همچنین فقدان اطلاعات به روز از وضعیت فروشگاه به صورت لحظه ای،از چالش های اساسی فروشگاه ها به شمار می رود. ویرا سیستم گیل افتخار دارد برای رفع این دغدغه ها،راهکارهای فروش و کنترل تردد ارائه می نماید.

 

.

فهرست
logo-samandehi