صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی پوز تاچ یا صندوق لمسی به سیستمی اطلاق می گردد که نمایشگر لمسی بوده و تمامی امور با صفحه نمایشگر لمسی مدیریت می گردد در این صندوق فروشگاهی از کیبورد یا صفحه کلید و موس استفاده ای نمیگردد بلکه مانیتور صندوق تمامی این این امور را بر عهده دارد از سویی نیز کیس صندوق فروشگاهی لمسی در مانیتور جاسازی شده که موجب ظاهری شکیل، کاربری لذت بخش و کاهش اشغال فضای کانتر رستوران خواهد شد. در کنار این مزیت ها میتوان به ویژگی های منحصر به فردی شامل ضد ضربه بودن، مقاوم در برابر آب و حرارت اشاره کرد

صندوق فروشگاهی ابزاری برای مدیریت بهتر مجموعه

صندوق فروشگاهی در واقع کامپیوتری با ظاهری زیبا و به صورت لمسی می باشد. هدف اصلی از طراحی صندوق فروشگاهی، مدیریت سریع و بهتر رستوران، فروشگاه و کلیه مراکز خرید می باشد. برای استفاده بهتر از پوز فروشگاهی نیاز دارید تا نرم افزار حسابداری مورد نیاز خود را بر روی آن نصب کنید.

کاربرد صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی دستگاهی است که برای ثبت حساب های مالی و مبادلات روزانه در فروشگاه ها از آن استفاده می شود. معمولا هر مجموعه ای با توجه به صنفی که کار می کند نرم افزار حسابداری مخصوص خود را خرید می کند و بر روی صندوق فروشگاهی نصب می نماید.

فروش صندوق فروشگاهی در رشت

برای خرید انواع صندوق فروشگاهی لازم است در ابتدا با آن آشنا شوید.رایانه‌ی کوچکی است که نرم افزار حسابداری فروشگاهی روی آن نصب شده است.این محصول ثبت تمامی اطلاعات خرید و فروش روزانه، موجودی کالا و محاسبه سود و زیان را برعهده دارد.در کنار صندوق فروشگاهی تجهیزات دیگری همانند کشوی پول، فیش پرینتر و بارکدخوان قرار می‌گیرد که فرآیند ثبت اطلاعات در نرم افزار را به صورت خودکار انجام می‌دهند.

مجموعه ویرا سیستم گیل ارائه دهنده انواع صندوق فروشگاهی در استان گیلان

فهرست
logo-samandehi