نرم‌ افزار حسابداری ووکامرس: اتصال نرم افزار حسابداری به سایت

صدور خودکار فاکتور فروش در هر ساعت از شبانه‌روز

با گسترش فروشگاه‌های اینترنتی و افزایش تراکنش‌های بانکی، تغییرات بسیاری در عملیات و ثبت فرایند خریدوفروش ایجاد شد. در ابتدا این مراحل به‌سختی انجام می‌شد و حسابداران می‌بایست هر بار، تمامی فاکتورهای فروشگاه اینترنتی را به‌صورت دستی وارد نرم افزار حسابداری و انبارداری می‌کردند. این امر بسیار زمان‌بر بود و احتمال خطای انسانی نیز در آن زیاد بود.

در ضمن آن‌ها باید پس از ورود هر فاکتور فروش یا خرید به سیستم حسابداری و انبارداری، موجودی جدید را از نرم‌افزار گرفته و در فروشگاه اینترنتی به‌صورت دستی وارد می‌کردند. اما با وارد شدن نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی، تمامی این عملیات مالی به‌راحتی انجام شد و حسابداران بابت حجم بالای فروش اینترنتی هیچ‌گونه نگرانی ندارند. با کمک این نرم‌‍افزار نیازی به جابه‌جا کردن فاکتورها بین دو سیستم و استعلام موجودی کالاها در انبار نیست.

اتصال نرم افزار حسابداری به ووکامرس

اگر در کنار فروشگاه فیزیکی و حضوری، فروشگاه اینترنتی نیز دارید و یا یک خرده فروشی یا عمده‌فروشی آنلاین راه‌اندازی کرده‌اید؛ نیاز دارید که نرم‌افزار حسابداری خود را به فروشگاه متصل کنید. یکی از دغدغه‌های فروشگاه‌های آنلاین وردپرسی این است که بتوانند به راحتی فروشگاه را به نرم‌افزار حسابداری و مالی متصل کنند. در سپیدار سیستم مشتریان می‌توانند هر دو نرم‌افزار حسابداری دشت و سپیدار را به ای‌کامرس وصل کنند و از مزایای آن به طور کامل بهره‌مند شوند.

فهرست
logo-samandehi